500D Two Tone shoulder bag Tom
Από
6,78 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1041612-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "500D Two Tone shoulder bag Tom"
500D Two Tone shoulder bag. Adjustable shoulder strap with color accents. Small front zip pocket. Large top zip compartment with a small interior zip pocket at the back.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 56 x 28 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 28 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| QuantityOnPallet: | 800 |
| Ύψος: | 260mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 220g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 210mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Plastic, Metal, PU, Polyester 600D, PE, PP, Nylon 210D, Foam, Silk, Two tone |
Σύνδεση