500D Two Tone duffle bag Mabel
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 18,84 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,84 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 23,36 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Grey |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 53 x 35 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 35 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.3 |
| QuantityOnPallet: | 240 |
| Ύψος: | 260mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 320g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 500mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Πλάτος: | 240mm |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | Cardboard, Plastic, Metal, PU, Polyester 600D, PP, Nylon 210D, Mesh, Silk, Two tone |
Σύνδεση