500D Two Tone backpack Indigo
Από
12,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,23 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1041621-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "500D Two Tone backpack Indigo"
500D Two Tone backpack. Adjustable and ventilated lining for the back and shoulder straps. Large zip compartment with a laptop pocket for 15 inches.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 46 x 42 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 42 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 200 |
| Ύψος: | 430mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 380g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 280mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | Plastic, Metal, PU, Polyester 600D, PE, PP, Nylon 210D, Two tone |
Σύνδεση