4-in-1 Charging cable set Idris
Από
3,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-432312-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "4-in-1 Charging cable set Idris"
4-in-1 Charging cable set with a hook. The set has a USB, USB-C, micro USB, and Lightning plug. After laser engraving, the logo lights up when the cable is in use.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 44.5 x 29 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 29 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 9000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429090 |
| Βάρος: | 23g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 180mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS |
| Πλάτος: | 28mm |
| Υλικός: | ABS, Plastic, Nylon, Stainless steel, TPE, Zinc alloy |
Σύνδεση