4 Panel fleece hat
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,42 € |
| Colour: | Dark grey (PMS Cool Grey 11c) / Dark grey |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 51.0000 x 35.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 51.0000 x 35.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.0000 |
| Ύψος: | 290mm |
| Βάρος: | 37g |
| Υλικός: | 100% Acrylic |
Σύνδεση