4 Panel fleece hat
Από
1,46 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,42 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-1875-03-A03
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "4 Panel fleece hat"
Face the elements with this promo fleece hat. Thinner and more lightweight than the fleece winter Hat (1874). Has four panels and is ultimately suitable for big embroideries or imprints.
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 51.0000 x 35.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 51.0000 x 35.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.0000 |
| Ύψος: | 290mm |
| Βάρος: | 37g |
| Υλικός: | 100% Acrylic |
Σύνδεση