300D Two Tone foldable drawstring backpack Camilla
Από
7,11 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,78 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,78 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,89 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1041628-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "300D Two Tone foldable drawstring backpack Camilla"
300D Two Tone foldable drawstring backpack. Is delivered folded.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 52 x 42 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 42 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 960 |
| Ύψος: | 430mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 180g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 330mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | Plastic, Nylon, Polyester, PP, Two tone |
Σύνδεση