300D Two Tone duffle bag Corwin
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,09 € |
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 60 x 42 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 42 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 18.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 16.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 480 |
| Ύψος: | 250mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 210g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 380mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Πλάτος: | 220mm |
| Υλικός: | Plastic, Nylon, Polyester, PU, PP, Two tone |
Σύνδεση