190T polyester parasol Elsa
Από
10,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1042178-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "190T polyester parasol Elsa"
190T polyester parasol with UV coating and eight panels. 150 cm diameter. Packed in a pouch with a carrying strap.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 101 x 22.5 x 14 cm |
| OuterCartonDimension: | 101 x 22.5 x 14 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 12 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.75 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 288 |
| Ύψος: | 1900mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601100000 |
| Βάρος: | 770g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Heavy Metals, Phthalates, Lead, Formaldehyde |
| Υλικός: | Polyester, PP, Steel |
Σύνδεση