1680D polyester roll-up bag Johnny
Από
3,90 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,98 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172422-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "1680D polyester roll-up bag Johnny"
1680D polyester roll-up bag with a plastic buckle. With multiple pockets and zippered compartments inside for storing charging cables or devices.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 49 x 27 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 27 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.6 |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 120mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202921100 |
| Βάρος: | 88g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 240mm |
| Πλάτος: | 2mm |
| Υλικός: | Polyester 1680D |
Σύνδεση