12 water-based felt tip pens Evan
Από
1,83 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7803-018999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "12 water-based felt tip pens Evan"
12 Water-based felt tip pens, packaged in a partially transparent plastic case.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 36 |
| OuterBoxDimension: | 45.5 x 40 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 45.5 x 40 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 144 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 2304 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608200000 |
| Βάρος: | 955g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 175mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Safety Data Sheet (SDS) |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | PS, PP |
Σύνδεση