100% rPET scarf
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,53 € |
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 40.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 18.0000 |
| Ύψος: | 300mm |
| Βάρος: | 74g |
| Υλικός: | 100% Recycled polyester |
Σύνδεση