100% rPET saddle cover
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,89 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,89 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,34 € |
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 43.0000 x 28.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 28.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.0000 |
| Βάρος: | 10g |
| Υλικός: | 100% Recycled polyester |
Σύνδεση