100% rPET cap
Από
2,67 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,29 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-2705-05-A05
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "100% rPET cap"
If you are looking for a sustainable business gift, the popular cap is the right choice. The cap is made of recycled polyester (rPET) and can be provided with a transfer or embroidery. With a brass buckle featuring the recycle logo.
| Colour: | Red (PMS199c) / Red |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 38.0000 x 45.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 38.0000 x 45.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 160 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.0000 |
| Βάρος: | 74g |
| Υλικός: | 100% Recycled polyester |
Σύνδεση