100% rPET cap
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,29 € |
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 38.0000 x 45.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 38.0000 x 45.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 160 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.0000 |
| Βάρος: | 74g |
| Υλικός: | 100% Recycled polyester |
Σύνδεση