100% Polyester Apron Farah
Από
2,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,48 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,48 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-668074-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "100% Polyester Apron Farah"
100% polyester apron with a bottle opener.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 38 x 36 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 36 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.5 |
| Outlet: | ναι |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211421000 |
| Βάρος: | 95g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 650mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 670mm |
| Υλικός: | Aluminium, Cotton, Metal, Polyester |
Σύνδεση