100% Bamboo lanyard 2 cm
Από
0,89 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-2755-06-A06
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "100% Bamboo lanyard 2 cm"
Keep your keys or badge always within easy reach with this durable bamboo lanyard. Equipped with a carabiner and safety break, this lanyard is perfect for use at trade shows, events, schools or in the office. Made from bamboo fiber, it combines functionality with an environmentally conscious look. A smart, affordable and eye-catching way to promote your brand responsibly.
| Colour: | White (White) / White |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 34.0000 x 20.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 34.0000 x 20.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.0000 |
| Βάρος: | 15g |
| Υλικός: | 100% Bamboo |
Σύνδεση